Dobre urządzenie do poszukiwania słów ważnych

Dobre narzędzie do wyszukiwania słów ważnych jest nieuniknione w codziennej pracy pozycjonera, ale też i każdego posiadacza strony www. Ja postawiłem na Long Tail Pro, który zagościł u mnie w styczniu 2013 roku także do ostatniej pory się z nim nie rozstaję.
Odpowiedni dobór mało konkurencyjnych, jednak cały czas szukanych fraz kluczowych umożliwi Ci zająć pozycje top 10 na te frazy i zagwarantuje Ci przejścia z Google. Proste prawda? Cała filozofia w obecnej metodzie tkwi w współczesnym, aby umieć znaleźć te frazy.
Ja przed napisaniem jakiegokolwiek artykułu choćby oraz tego, sprawdzam na jakie frazy kluczowe dla strony www mogę go zoptymalizować, aby zwiększyć liczbę potencjalnych wejść z Google. Oczywiście absolutnie nie działam tego kosztem klientów a jeśli pod każdy przedmiot nie mogę dopasować fraz zatem nie działam tego na siłę ale jeśli tylko stanowi to dodatkowe to wykorzystuję z obecnej okazji.
Dzisiaj chcę Ci określić wcześniej wspomniane przeze mnie oprogramowanie Long Tail Pro, z jakiego korzystam już przy 2 lata do wyszukiwania fraz kluczowych. Tak nie jest to jedyne narzędzie, tylko samo z obecnych z jakich najczęściej korzystam.
Do czego zapewnia Long Tail Pro
Long Tail Pro jest do konkretnego wyszukiwania niszowych fraz kluczowych pod długi ogon. Początkowo stosowałem go właśnie, by wyszukiwać frazy dobrze opłacane w AdWords, by zarabiać na układzie partnerskim Google AdSense, jednak z czasem okazało się, że stał się moim nieodłącznym towarzyszem każdego dnia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *